Bordslampor 1 par GMA
2020-09-08
805415
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, GMA, 1970-tal, stomme i mässing, mittskaft klätt i skinn, höjd 45 cm.
Ingår i tema "Lys upp hösten".
Bruksslitage, ej funktionstestade.