Färglitografi Olle Nyman
2020-08-26
805187
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999), komposition med människa, signerad Olle Nyman, daterad -78 och numrerad 63/250, färglitografi ca 21x22 cm
Ej examinerad ur ram