Fällbord 1800-tal
2020-08-27
805128
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, skivan fanérad i masurbjörk, pelarfot i björk, höjd ca 71, 89x88 cm
Skivan med ytskador och sprickor.