Sydländskt landkap olja
2020-08-29
805088
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets senare del): Motiv med akvedukter, olja på duk, ca 71x92 cm
Smärre färgbortfall