Oljemålning Fabian Lundqvist
2020-08-31
805080
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinna, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 52 x 30 cm
Nikotindoft