Taito industrilampor
2020-09-01
805072
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 250 EUR |
INDUSTRILAMPOR 2 ST, Taito 1930-tal, gjutjärn och glaskupor, 24 x 14 cm, höjd 12 cm
Lätt slitage