Hans Osswald
2020-09-06
805038
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HANS OSSWALD (1919-1983): komposition, akrylpå papper, signerad, bladstorlek ca 46 x 38 cm.
Ej examinerad ur ram. Krackelyr.