Åke E:son Lindman ,fotografi

Åke E:son Lindman ,fotografi
Åke E:son Lindman ,fotografi
Åke E:son Lindman ,fotografi
Åke E:son Lindman ,fotografi
Åke E:son Lindman ,fotografi
Åke E:son Lindman ,fotografi

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

Anders Rising (född 1953):El Dandy, signerad på baksidan Anders Rising 2/10, pigment print, bildyta ca 100x65 cm.

PROVENIENS: Svensk privatsamling

805014

2020-09-13