Gunnar Nordström oljemålning
2020-08-27
804962
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Balettscen, signerad G. Nordström, olja på duk, ca 67x45 cm