Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
300 EUR
SOFFA , FÅTÖLJER, 1 par, 1960/70-talet, klädsel i manchester tyg, stomme i teak och teakfaner, höjd 70 cm, soffans längd 187 cm, fåtöljer, bredd 78 cm
804834
2020-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här