Peter Dahl
2020-08-26
804820
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Landskap, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 29x42 cm
Släppt från passepartout