Golvlampor ett par 1900-talets mitt
2020-08-31
804731
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, omkring 1900-talets mitt, metall och mässing, total höjd ca 152 cm
Slitage, märken