Oljemålning Rahbeks allé
2020-08-28
804686
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Rahbeks Allé", otydlig signering, daterad 32, olja på duk, ca 68 x 89 cm