Rokokospegel

Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld och bronserad, skuren dekor och pastellage, genombrutet krön, ca 127x54 cm

Restaurerad och kompletterad.

804674

2020-08-26