Olle Bonniér litografi
2020-09-02
804666
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIÉR (1925-2016): Komposition, signerad Olle Bonnier, numrerad 27/28, färglitografi, bladmått ca 46,5x62 cm
Ej examinerad ur ram, lite spricka i glaset