Ljuskrona
2020-08-31
804501
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första del, elektrifierad, höjd ca 96, diameter 34 cm
Lösa prismor medföljer, slitage