Oljemålning 1800-tal
2020-08-26
804460
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kyrka vid sjö, signerad och daterad Th. Forstmann 1867, ca 47x70 cm
Krackelerad