Bordslampa mässing
2020-09-07
804417
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, mässing, 1950/60-tal, höjd 62 cm
Bruksslitage, funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktionen