Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIGGO LANGER (Danmark 1860-1942): Kvinna med barn vid stuga, signerad och daterad Viggo Langer 1924, olja på duk, 34x48 cm
804318
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här