Iron
2020-08-26
804316
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
IRON (b. 1973 ): "Drömmar", litografi, signerad och numrerad 97/250, bladmått ca 62x44 cm, oramat blad