Ljuskrona med prismor
2020-08-24
804171
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, barockstil, stomme i mässing, delvis i glas, 6 ljusarmar, 2 ljuspunkter, diameter 46 cm, höjd 75 cm
Bruksslitage