Bordslampa
2020-09-02
804120
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, gulmetall, tre ljuskällor, total höjd ca 60 cm
skärm med slitage, fäste saknas på skärmens ovansida