Klubbat för:
21 000 SEK
1 500 SEK
LARS HERDER (1923-1976): Motiv från Norra Hamnen, Helsingborg, signerad Lars Herder, otydlig datering, 44/49?, olja på pannå, ca 54 x 64 cm
804061
2020-08-29