Oljemålning 1800-tal
2020-08-29
803967
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på pannå, ca 39 x 32 cm
Krackeleringar, färgbortfall