David Wallin oljermålning
2020-09-05
803952
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAVID WALLIN (1876-1957) Jotunheim i Norge, signerad samt daterad 1921, olja på duk, ca 50x53 cm