Takplafond med dekor av fiskar
Closed
2020-08-31
803859
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 3 500 SEK |
TAKPLAFOND, 1900-talets mitt, konvex, etsad/blästrad råglasskiva med dekor av fiskar samt havsgräs, upphängning i mässing, för 8 ljuspunkter, diameter ca 70 cm
Bruksslitage, några nagg vid kanten, ny el dragen, SAV garanterar ej funktionen