Byrå i teak
2020-09-01
803743
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1960-tal, teakfanér, 6 lådor, höjd ca 110, 75x40 cm
Bruksslitage