Nimcha
2020-08-26
803659
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
NIMCHA Indien, 1900-tal, för dekoration, balja i trä, rikt skuren dekor med mässingsband, total längd ca 48 cm
sprickor och slagskador