Johan Ossian Andersson oljemålning
2020-08-31
803653
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Motiv med båtar, signerad, olja på duk, ca 58 x 99 cm
Några mindre tryckskador i duken