Figurscen oljemålning
Valmis
2020-09-05
803522
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Sankta Barbara och Cyriacus av Rom, daterad 1909, olja på pannå, ca 72x51 cm