Påveporträtt oljemålning
2020-08-25
803518
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Påveporträtt, olja pånnå, ca 59x48 cm
Smärre ytskador