Bertel Bertel-Nordström oljemålning
2020-08-25
803517
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (Helsingfors 1884-1967 Stockholm): Clown, signerad, olja på duk, ca 55x46 cm