Skrivbordslampa Örsjö belysning
2020-08-24
803121
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖRSJÖ BELYSNING, skrivbordslampa, "PJ65", Box Arkitekter, blålackerad, skärmens diameter ca 16 cm
Bucklor, bruksslitage