Skål
2020-08-30
803095
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, troligen Guangxu-perioden, polykrom dekor av fåglar i emaljfärger, diameter 16, höjd 7 cm
Nagg, repor / inristning på skålens insida