Silver
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
PARTI SILVER, bägare, dosor mm olika modeller, Sverige samt import 1900-tal, total silvervikt ca 479 g
Skador:
Kuntoraportti
Bruksslitage, bucklor
802982
Päivämäärä:
2020-08-27