Fat Japan Imari 1900-tal
2020-08-20
802881
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 1 par, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, imari, oktagonal form, diameter ca 29 cm
Smärre färgbortfall, metallomfattning