Laxserveringsbestick silver Minerva Paris
2020-08-27
802878
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LAXSERVERINGSBESTICK, silver och nysilver, 2 dlr, Minerva, Paris, tidigt 1900-tal, längd ca 20 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, nötning på nysilverlegering