Skåp
2020-08-27
802851
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, tidigt 1900-tal, med 5 hyllplan, höjd ca 170, 74x46 cm, nyckel finns
Renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage