Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VAPENRING, 18 k guld, skuren heliotrop, BA Konstgjuteri HB, Stockholm 2000, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt ca 8,3 g
Sten med slitage och repor
802824
2020-08-26
Gör en kostnadsfri värdering här