Must de Cartier armbandsur
Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
MUST DE CARTIER, damarmbandsur, förgyllt sterlingsilver, 1980/90-tal, manuell, ca 25x18 mm, läderband, längd 20 cm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, läderband med slitage, glas med repor, urtavla med krackelyrer
802817
2020-08-26