Bengt Lindström litografi
2020-08-19
802746
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, ea, färglitografi, bildmått ca 70x50 cm
Gulnader