Golvlampa 1900-talets mitt
2020-08-26
802661
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talet mitt, mässing, ca 150 cm
EJ funktionstestd, SAV garanterar ej funktionen