Jerzy Kolacz oljemålning
2020-08-27
802606
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JERZY KOLACZ (Polen, 1938-2009): Komposition, signerad och daterad Kolacz -77, olja på duk, ca 61x41 cm
Ytskador