Ashelm Dahl oljemålning
2020-08-28
802462
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Kustlandskap, olja på duk, signerad, 35 x 37 cm.
Uppklistrad på pappannå, retusch.