Anshelm Dahl oljemålning
2020-08-28
802459
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Sjölandskap, olja på duk, signerad, 30 x 46 cm.