Linnea Larsson oljemålning
2020-09-11
802451
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Segelbåtar, signerad L Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 60x50 cm