Linnea Larsson
2020-09-06
802443
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Stilla hav, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 50x60 cm