Linnea Larsson
2020-08-24
802432
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Båtar - öppet hav, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 60x50 cm