Linnea Larsson oljemålning
2020-08-19
802426
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964): Båtar, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 50x60 cm