Vodkakoppar silver niello
2020-08-19
802290
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VODKAKOPPAR, 6 st., silver, Sovjetunionen 1950/60-tal, niello, invändig förgyllning, höjd ca 6 cm, vikt 178 g
Smärre slitage